Режим роботи: Пн.-Пт. з 9:00 до 20:00

Сб. з 9:00 до 18:00

ЦЕНТР КОМПЛЕКсного РЕМОНТУ ТА дизайну ІНТЕР'ЄРІВ

gallery/computer-icons-map-michigan1111

Україна м. Хмельницький, вул. Садова, 5/1

gallery/logo_grands

 Однією з основних послуг нашого Центру ремонту GRANDS є здійснення авторського нагляду за реалізацією кожного дизайн-проєкту. Авторський нагляд являє собою контроль з боку авторів проекту за ходом виконання робіт по проєктній документації, затвердженої замовником. Саме завдяки авторському нагляду замовник може бути повністю впевнений в тому, дизайнерський проєкт буде реалізований саме в тому вигляді, в якому він був спроєктований автором - дизайнером або архітектором. 
 Контроль і спостереження за ремонтними роботами вкрай важливо, воно убезпечить замовника від подальших розтрат грошей і часу, якщо ремонтна бригада зробить помилку. Це комплекс додаткових послуг, які надає дизайнер після затвердження дизайнерського проєкту.  Тобто, після початку ремонту, дизайнер контролює кожний етап робіт для того, щоб по завершені ремонту Ви отримали саме той проєкт який був узгоджений.
 Під час ремонту необхідний постійний контакт з будівельниками, консультація та контроль за дотриманням якості та вірності ремонтних робіт. 

авторський нагляд

Завітайте в наш офіс або телефонуйте.
Завжди раді Вас чути та бачити!

 

м. Хмельницький, вул. Садова 5/1.
Телефон: +380 97 1 700 500
Електронна адреса:
grands.ua@gmail.com

Графік роботи:
Пн.-Пт. з 9:00 до 20:00

Сб. з 9:00 до 18:00
Нд. за домовленістю

   Авторський нагляд є абсолютною необхідністю. Сфера дизайну інтер'єру та ремонту знає чимало випадків, коли під час виконання робіт працівники допустили неточності, які вилилися потім у справжню катастрофу. Такі помилки здатні повністю змінити інтер'єр, і задумана картинка стане нереальною, оскільки переробляти все в уже готовій квартирі занадто витратно. Нікому не хочеться переклеювати заново новенькі шпалери або збивати плитку. Ще гірше, якщо помилка буде в системі опалення або освітлення. Ваш будинок може залишитися без тепла або світла, поки Ви не знайдете причину, а це теж виллється в серйозні грошові розтрати. Щоб жодна з перерахованих вище неприємностей не відбулася з Вами, обов'язково скористайтеся послугою авторського нагляду.

gallery/avtorskij-nadzor-dizajnera

 Авторський нагляд, який представляє собою сукупність заходів, спрямованих на контролювання виконання розробленого проєкту включає в себе:
 

  • Контроль за реалізацією розробленого авторського проекту;

  • Регулярне відвідування об'єкта;

  • Внесення змін і доповнень в авторську документацію при необхідності;

  • Консультування будівельної бригади щодо ескізів і креслень;

  • Консультування замовника з усіх питань, пов'язаних з реалізацією проекту;

  • Контроль відповідності робіт, обраних матеріалів, меблів до вимог проєкту.

Таким чином, послуга авторського нагляду, яку надає наша компанія, є абсолютною гарантією того, що замовник після виконання всіх робіт буде повністю задоволений результатом, а це є головним завданням нашої діяльності.