Режим роботи: Пн.-Пт. з 9:00 до 20:00

Сб. з 9:00 до 18:00

ЦЕНТР КОМПЛЕКсного РЕМОНТУ ТА дизайну ІНТЕР'ЄРІВ

gallery/computer-icons-map-michigan1111

Україна м. Хмельницький, вул. Садова, 5/1

gallery/logo_grands

   Дизайн інтер'єру - це перш за все функціональність, затишок і комфорт Вашого дому. 
 
 Ми знаємо як вірно оптимізувати ваш простір, допоможемо Вам перепланувати ваше житло відповідно до ваших вимог. Спроєктуємо усі технічні параметри відповідно до норм та стандартів комфортного житла. Всі роботи - розташування меблів, техніки, комунікацій ми завчасно плануємо на етапі створення проєкту. Це цілий ряд процесів, які в підсумку завершаться візуальним комп'ютерним оформленням приміщення.

    У кожній важливій справі потрібен чіткий план дій і ремонтні роботи не виняток. Адже мова йде не тільки про солідні фінансові вкладення, а й про комфорт повсякденного життя в майбутньому.

   Ремонт в квартирі по дизайн-проєкту набагато спрощує процес. Відразу після розробки проєкту є можливість прорахувати кошторис. Ремонт квартири з дизайн проєктом істотно заощаджує Ваш час та кошти. А головне Ви точно знаєте як квартира повинна виглядати після ремонту.

Дизайн інтер'єру

Дизайн-проєкт інтер'єру виконується поетапно:

 

  • Перша зустріч. Перед замовленням послуги Клієнт і дизайнер спілкуються. Цей момент важливий, так як непорозуміння може призвести до тривалого спілкування на тему дизайну інтер'єру. Дизайнер ознайомить Вас зі стилями, проінформує про те, для чого необхідні креслення. Після першого діалогу Клієнт зрозуміє все про принцип створення дизайн-проєкту, повністю ознайомитися з обсягом роботи дизайнера. Також буде докладно ознайомлений з поетапною схемою проєктування. Клієнт озвучує всі свої побажання. Результат цього етапу полягає в створені техзавдання та в підписанні договору на створення дизайн-проєкту інтер'єру.

 

  • Заміри. Наш спеціаліст прибуде на вказаний об'єкт в обумовлений час і заміряє приміщення. Він зафіксує кожну дрібницю: розміщення комунікацій, тип і розміщення віконних конструкцій і стін, перегородок та інші важливі моменти. Також здійснюється фотофіксування кожного приміщення. Від точних замірів залежить коректність всього проєкту.

 

  • Ґрунтуючись на техзавданні та замірах, фахівцями буде виконане планування та візуалізація всіх необхідних приміщень. Детально опрацьовується зонування, світло, техніка, облицювання, меблювання, текстиль та декорування. При потребі виконується 3D візуалізація, яка максимально покаже як буде виглядати ваше приміщення після ремонту.

 

  • Наступним етапом дизайн-проєкту є створення повного пакету креслень та розгорток приміщень. Пізніше саме цими кресленнями будуть користуватися постачальники та будівельники при виконанні ремонтних та оздоблювальних робіт.

gallery/дизайн-проект

Завітайте в наш офіс або телефонуйте.
Завжди раді Вас чути та бачити!

 

м. Хмельницький, вул. Садова 5/1.
Телефон: +380 97 1 700 500
Електронна адреса:
grands.ua@gmail.com

Графік роботи:
Пн.-Пт. з 9:00 до 20:00

Сб. з 9:00 до 18:00
Нд. за домовленістю