Режим роботи: Пн.-Пт. з 9:00 до 20:00

Сб. з 9:00 до 18:00

ЦЕНТР КОМПЛЕКсного РЕМОНТУ ТА дизайну ІНТЕР'ЄРІВ

gallery/computer-icons-map-michigan1111

Україна м. Хмельницький, вул. Садова, 5/1

gallery/logo_grands

Ремонт під ключ в Центрі ремонту GRANDS - максимально вигідне рішення.
 

 Ми рекомендуємо замовити дизайн та ремонт квартири або будинку в комплексі, не доручаючи ці заходи різним виконавцям, тому що:
 

  • Далеко не всі будівельники можуть працювати по проєкту. Найчастіше їм легше замінити матеріали на більш знайомі і прості в роботі, задіяти нескладні методики, відмовитися від унікальних рішень. Ми подібні варіанти виключаємо відразу. Наш персонал має багатий практичний досвід ремонтних робіт за проєктними документами. Крім того, ми гарантуємо сумлінний підхід до виконання кожного замовлення;
     

  • Відчутна економія часу і коштів. Ремонт під ключ в нашому центрі ремонту - більш зручне, швидке і доступне в фінансовому плані рішення, ніж замовлені у різних виконавців роботи. Вам не доведеться хвилюватися через простої - наші фахівці будуть працювати комплексно, одночасно за кількома напрямками. Також ми гарантуємо чесні кошториси та чеки за всіма матеріалами та комплектуючими;
     

  • Це гарантована можливість отримати те, що запроєктовано. Ви позбавите себе від різних відхилень і переробок, отримуючи в результаті той інтер'єр, про який Ви мрієте. Якщо Ви виберете нашу послугу Комплексного ремонту, Вам навіть не знадобиться здійснювати контроль над ходом ремонту - все зробить наш фахівець, а Вам залишиться тільки порадіти результату.

ремонт під ключ

Завітайте в наш офіс або телефонуйте.
Завжди раді Вас чути та бачити!

 

м. Хмельницький, вул. Садова 5/1.
Телефон: +380 97 1 700 500
Електронна адреса:
grands.ua@gmail.com

Графік роботи:
Пн.-Пт. з 9:00 до 20:00

Сб. з 9:00 до 18:00
Нд. за домовленістю

gallery/автор

комплексний ремонт від а до я

gallery/1
gallery/4
gallery/2
gallery/3
gallery/5
gallery/7
gallery/6

Гарантія якості та доступних цін

 У “Центрі ремонту GRANDS” ви отримаєте незмінно високу якість робіт і відмінний сервіс - незалежно від вартості ремонту і площі квартири. Наші ціни доступні, кожен власник житла може підібрати собі вигідну пропозицію виходячи зі своїх потреб і фінансових можливостей. Наша цінова політика дозволяє досягти найвищого ступеня якості, яке, в свою чергу, залежить від контролю на кожному етапі робіт. Контроль здійснюють не самі працівники, а наш досвідчений дизайнер-проєктант яке веде всі наші об’єкти.


 Розробка проєкту ремонту

 Ми проведемо огляд вашої квартири або будинку, після чого буде складено план робіт і, звичайно ж, кошторис. Наші фахівці підкажуть Вам, на чому можна заощадити. Відразу хочеться відзначити: якщо не клієнт не вносить змін, то кошторис не зміниться після затвердження: ми не практикуємо всілякі приховані націнки і коефіцієнти, не беремо у клієнтів додаткові кошти під приводом «додаткової закупівлі матеріалів».

Професійний розрахунок тим і хороший, що дозволяє врахувати всі роботи по обробці приміщення та, відповідно, з високим ступенем точності визначити кількість матеріалів, необхідних для ремонту квартири. Таким чином, ремонт квартир, обробка будинків і котеджів для клієнта абсолютно прозорі з точки зору фінансів.
 

 Дотримання етапності робіт

 Наша компанія готова зробити для вас ремонт будь-якої складності: від простого косметичного до практично повної автоматизації управління вашим житлом. Однак в кожному випадку потрібно дотримуватися певної послідовності дій. Починається ремонт, як уже говорилося, з розробки плану ремонту (технічного завдання). Потім розробляється дизайн-проєкт. Далі при потребі слідує демонтаж перегородок, а потім - монтаж нових.

 Слідом монтуються інженерні комунікації: опалення, електроживлення, слабкострумові мережі - інтернет і телебачення, водопостачання, вентиляція, каналізація. І тільки після завершення цих робіт майстри приступають до внутрішнього оздоблення будинку або квартири: воно починається з влаштування підлоги і вирівнювання стін, а потім оселі надається його остаточний вигляд. Тільки така - і ніяка інша послідовність виконання робіт дозволить зробити дійсно якісний ремонт, вклавшись при цьому в відведені терміни і не витративши зайвих коштів.
 

 Найсуворіше дотримання технологій

 Співробітники нашого Центру ремонту GRANDS ніколи і нічого не роблять «на око» або «так, як зручніше». Якщо технологія передбачає, що електричний кабель від розетки повинен пролягати вертикально, а не так як зручніше - значить, так і буде. Раз належить проводити обробку приміщень «знизу вгору» - спочатку підлогу, потім стіни і стеля - ми не відступаємо і від цього правила. Тому ремонт, виконаний силами наших співробітників, настільки надійний і довговічний. Наступний Вам доведеться робити лише тоді, коли Вам набридне старий інтер'єр - і ви захочете втілити в життя новий дизайн-проєкт.

переваги ремонту від Центру Grands

Чітко дотримуємося вимог ДБН, ДСТУ

Розробляємо проєкт дизайну інтер'єру до дрібниць з урахуванням побажань клієнта

Проєктуємо ефектні й стильні рішення з візуалізацією

Пропонуємо чесну вартість на всі послуги та матеріали

Дотримуємось домовлених термінів виконання ремонту

Надаєм послуги авторського нагляду та комплектації об'єкта необхідними матеріалами

Професійні працівники, перевірені і відповідальні підрядники та постачальники